BURSA 444 7 647 ALO KAYIT

Bursa İhtiyaç Akademi

Öğrenci Görüşleri

0 (224) 221 21 59

bursa@ihtiyacakademi.com

KPSS-Öğretmenlik Kursları

KPSS-Öğretmenlik Kursları

Akademimizde Bir Sezon Boyunca Sizleri Neler Bekliyor?

1)  Ders Check Up Programı

Sadece Bursa İhtiyaç akademiye özel programdir.

Bursa’da KPSS-AÖF-DGS-ALES-YDS de bir ilki yapmayı hedefliyoruz.

İES otomasyon sistemi ile dönem içersinde adaylarımızın ; TG ( Türkiye Geneli ) deneme  sınavlarındaki ve KTD (Konu Tarama Denemesi) deki  başarı düzeylerinin sonucunda istenilen seviyeye gelemeyen adaylarımızı  denemelerindeki net sayılarına göre rehberlik servisi belirler. Adayımızın  denemelerinde başarı seviyesi istenilen düzeye gelmesi için rehberlik servisinin yapacağı değerlendirme sonucunda ; seviyesi düşük kalan ögrencilere mesaj yoluyla bildirilir ve eksik  olan konuların, tam ders saati kadar tekrarı verilir.

Program Nisan ayının ikinci haftasında başlar.

2) Bire-Bir Randevu Sistemi

Bursa İhtiyaç Akademi olarak Bursa’da ilkleri yapmak ana hedefimizdir.

İES otomasyon sistemimiz ile Kasim ayının son haftasında birebir randevu sistemi başlar. Adayımıza verilen İES şifresiyle veya rehberlik servisine uğrayarak soru çözümü için almak istedigi ders ile ilgili isteğini bir hafta öncesinden bildirir. Almak istedigi dersin hocası ile hangi gün, hangi saat, hangi sınıf veya masa, hangi ders ile ilgili  birebir alacağını belirten çıktıyı alır ve birebir soru çözümünü ders öğretmeni ile uygular.

Gy-Gk (Türkçe-Matematik-Tarih-Coğrafya) - AÖF (Aldığı tüm derslerden)  ve Bursa’da ilk kez  KPSS Alan (Hukuk-İktisat-Muhasebe-Maliye) derslerinden her ders için haftada bir kez alma imkanına sahiptir.

3) Ofis Soru Çözümü Sistemi

Bursa KPSS-AÖF-DGS-ALES-YDS adaylarina ilkleri ve sistemi kurmaya geliyor.

Kasım ayının son haftasından itibaren, ofis soru çözüm saati sistemi başlar. Rehberlik servisi , ögrencilerin görebileceği panolara asarak programı ilan eder. Ögretmen hangi saat, hangi sınıfta, hangi dersin belli olduğu programa göre soru çözümü yapılır.

Sistem Gy-Gk-Eb-AÖF-Alan-Dgs-Ales dersleri için geçerlidir.

 

 

Akademi Yapısı ve Uygulaması

2200 m2 alana sahip binamizda Bursa KPSS-AÖF-DGS-ALES-SMMM-YDS adaylarımızın bir gün boyunca sosyal ve ders çalışma aktivitelerin yapacağı bir bina ile karşınızdayız.

Öğrenci Kart Sistemi

2014-2015 döneminde Bursa İhtiyaç Akademi öğrenci kartı verilir. Bu kart ile Türkiye geneli 120 şubemizde denemelere veya genel tekrarlara veya dönem içi akademiler arası kayıt geçişlerini ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Rehberlik servisi

İES sistemini yöneten, öğretmen-öğrenci arasındaki kişisel rehberligi sağlayan ,atamalarda ve ders programlarinda kişisel motivasyon sağlayan,  deneme sınavı değerlendirmeleri,birebir ofis soru çözüm sistemini uygulayan birimdir.

Yine Bursa’da ilk olan rehberlik servisiyle Bursa memur adaylarimiza hizmet verilecektir.

      

 

" Temmuza kadar değil atanana kadar rehberlik"

Tam Donanımlı Kütüphane

Uzaktan eğitim sistemimize bilgisayarın olduğu her yerde 7/24 sınırsızca giren adaylarımızın , Akademi bünyesinde de uzaktan eğitime bağlanabilecek dört adet bilgisayarımız ve ders çalişabileceği, kitap kiralayabileceği tam donanımlı kütüphane oluşumudur.

Kırmızı Beyaz Kafe 

Bursa KPSS-DGS-ALES-YDS adaylarına uygun 150m2 iç mekan, 400 m2 dış mekana sahip sosyal aktivitelerinde yapilabileceği  dinlenme alanimiz oluşturulmuştur.

İhtiyaç KREŞ

Bursa'da bir ilk.. Çocuğu olan anne adaylarımız için kariyer yapma fırsatında, Bursa İhtiyaç Akademi her zaman yanınızda. Belli bir sistem ile 05-08 yaş grubu,belli sayıda olmak şartıyla en az üç gün öncesinden rehberlik servisine müracaat ederek ders zamanlarinda, uzman kreş ögretmenimizle eğitim veriyoruz.

Seminer Salonu

Genel tekrar, Kişisel Gelişim seminerleri , Tiyatro ve Karikatür organizasyonlarında kullanmak için akademi bünyemizde 200 kisilik seminer salonumuz mevcuttur.

Birebir Çalışma Salonu

80 m2 alanda öğretmenlerimiz ile rehberlik servisimizin IES sistemi üzerinden programladığı birebir soru çözümlerinin yapılacağı ve sessiz ortamda ders çalisabileceği birebir salonumuz mevcuttur.

 

 


Sosyal Etkinlikler & Sosyal Sorumluluk Projeleri

Bursa KPSS de en iyisi olmak ana hedefimizdir.

Adaylarımıza motivasyon , sosyal etkinlik ve sosyal sorumluluk projeleri geliştirilmektedir.